Pasiūlymai Įmonėms

Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia įmones dalyvauti tradiciniame nacionaliniame konkurse ,,Lietuvos metų gaminys 2017″. Paraiškos teikiamos iki spalio 6d. Daugiau informacijos apie konkursą ____________________________________________________________ Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) kviečia iki rugsėjo 29 d. registruotis Vidurio Vokietijos prekybos tarpininkavimo ir pardavimų skatinimo asociacijos (CDH Mitte) organizuojamoje Prekybos atstovo (agento) dienoje Plačiau skaitykite ____________________________________________________________ Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) kviečia į Vidurio ir Rytų Europos šalių tiekėjų ir įmonių pirkėjų iš Vokietijos kontaktų forumą š.m. spalio 26 d. Plačiau skaitykite ____________________________________________________________ Šiaulių m. VVG Projektinių pasiūlymų atrankai Nr. 6 rengėjus individualiai konsultuoja iki 2017 m. spalio 11d. Išsamesnė informacija

Naujienos

Gamybos_ir_Logistikos_vadyba_SVKŠiaulių valstybinė kolegija Jūsų įmonės darbuotojams siūlo racionalų sprendimą, galimybę įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Nauja studijų programa Gamybos ir logistikos vadyba skirta parengti kvalifikuotus gamybos ir logistikos vadybos specialistus, gebančius atsakingai planuoti, organizuoti ir koordinuoti gamybos bei logistikos procesus, valdyti žmogiškuosius, materialiuosius ir finansinius išteklius, spręsti problemas, sėkmingai dirbti konkurencinės rinkos sąlygomis.Šiaulių valstybinė kolegija yra vienintelė aukštoji mokykla Šiaulių apskrityje, rengianti šios srities specialistus. (more…)
IMG_3016-1030x773Šiaulių pramonininkų asociacija pasirašo bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA).

Rugsėjo 12 d. Šiauliuose pirmą kartą įsikūrė „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“ – praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo renginys, prisidėsiantis prie Šiaulių – inžinerinės pramonės miesto, plėtros. Verslo atstovai ir mokslo įstaigos vienija savo jėgas, siekdami Šiaulių regiono jaunimą supažindinti su jiems aktualia informacija apie šiandienos ir ateities profesijas, specialistų poreikį atskiruose sektoriuose. (more…)

CaptureŠiaulių pramonininkų asociacijos IV-joje metinėje konferencijoje įteikta Ch. Frenkelio nominacija.

Šiaulių pramonininkų asociacijos metinė konferencija šiemet tapo išskirtiniu renginiu. Pirmą kartą buvo surengta „Atviros inžinerinės pramonės laboratorija“ kurios tikslas sudominti jaunimą apie šiandienos ir ateities profesijas bei įtvirtinti Šiaulius kaip inžinerinės pramonės miestą. Ch. Frenkelio nominacija įteikta vienos didžiausių įmonių grupių Lietuvoje vadovui. (more…)

img-5591M. Sinkevičius Šiauliuose atidarė praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo laboratoriją.

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius atidarė pirmą kartą Šiauliuose įsikūrusią dvi dienas veiksiančią praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo laboratoriją. Joje Šiaulių regiono jaunimas turės progą iš arčiau susipažinti su inžinerinės pramonės įmonių gaminiais, išbandyti pažangią įrangą bei išgirsti aktualią informaciją apie perspektyvias šiandienos ir ateities profesijas. (more…)
Graphic1 viesinimuiŠiauliuose – dvi „Atviros inžinerinės pramonės laboratorijos“ dienos

Rugsėjo 12–13 dienomis Šiauliuose pirmą kartą įsikurs „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“ – praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo laboratorija, prisidėsianti prie Šiaulių – inžinerinės pramonės miesto, raidos. Drauge su Šiaulių pramonininkų asociacija ir technologijų perdavimo ekspertais bus surengta motyvacinė sesija moksleiviams, studentams ir jų tėvams „Mokslas, verslas ir pramonė 4.0“. Praktinėse dirbtuvėse „Pagamink ir išbandyk“ jaunimas projektuos gaminius, konstruos nuotoliniu būdu valdomus modelius. (more…)

Projektai