Chaimo Frenkelio vardo nominacija

Teikiama Lietuvos ir užsienio piliečiams už asmeninius nuopelnus versle, keliant Šiaulių regiono ekonomiką, už verslo plėtrą, inovacijas, verslo aplinkos ir kultūros tobulinimą, mecenatinę paramą, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, už indėlį į Šiaulių miesto ar regiono puoselėjimą bei teigiamo įvaizdžio formavimą, pateikiant užsienio visuomenei Šiaulių regiono patrauklumą, skatinant verslo ryšius. Per metus teikiama ne daugiau dviejų nominacijų.

Nominacijos nuostatai   Ch. Frenkelio nominacijos nuostatai

 2017 m. Chaimo Frenkelio vardo nominacija įteikta:

Šiaulių pramonininkų asociacijos tarybos nariui ir Neaustinių medžiagų fabriko vadovui Stanislovui Grušui.  

2016 m. Chaimo Frenkelio vardo nominacijos įteiktos:

Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentui Alvydui Stulpinui ir  UAB „Šiaulių plento“ grupės vadovui Alfonsui Armalui.

2015 m. Chaimo Frenkelio vardo nominacijos įteiktos:
AB Šiaulių banko valdybos pirmininkui Algirdui Butkui ir UAB „Kalvis“ direktoriui Petrui Goberiui.

2014 m. minint ŠPA 25-metį įteiktos pirmos dvi nominacijos:

Pirmoji nominacija – padėka atiteko Chaimo ir Doros Frenkelių bei jų sūnaus Jokūbo šeimų palikuonims, pagerbiant prosenelių nuopelną Šiaulių ekonominiam, kultūriniam, socialiniam gyvenimui, o taip pat už įkvepiantį verslumo, mecenatystės ir filantropijos pavyzdį.

Antroji nominacija buvo įteikta UAB „Rūta“ direktoriui Algirdui Gluodui – už šimtametės pramonės tradicijų išlaikymą, už nacionalinio produkto ir tautinių vertybių puoselėjimą, už inovacijas versle ir mecenatinę veiklą.