Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia asociacijų, įmonių vadovus bei atstovus dalyvauti verslo misijoje į Briuselį 2018 m. vasario 27 – kovo 1 d. Delegacijai vadovaus LPK prezidentas Robertas Dargis.

Verslo misijos programa:

1. Susitikimai su EK pareigūnais, EP nariais, diplomatais
Vasario 28 d. misijos dalyviams bus organizuojami susitikimai su aukštais Europos Komisijos ir Europos Parlamento pareigūnais, Lietuvos diplomatais ir įvairias europinio reguliavimo sritis kuruojančiais ekspertais. Susitikimai planuojami atsižvelgiant į dabartinę ES teisėkūros darbotvarkę, Lietuvos aktualijas bei specifinius misijos dalyvių interesus, pvz.:

– Pramonės ir vidaus rinkos klausimai (komisaras/DG GROWTH);
– Užsienio prekybos klausimai ir problemos (komisaras/DG TRADE);
– Kelių transportas (komisaras/DG MOVE);
– Energetikos teisėkūros rinkinio „Žiemos paketas“ klausimai (atsinaujinantys energetikos šaltiniai, statyba, energetinis efektyvumas ir kt.) (komisaras/DG ENERG);
– Švietimo klausimai (komisaras/DG EAC);
– Socialiniai klausimai (komisaras/DG EMPL)
– Konkurencingumas, moksliniai tyrimai, inovacijos (komisaras/DG RTD).

2. Aukščiausio lygio ekonomikos ir politikos renginys BusinessEurope Day 2018.

BusinessEurope DAY 2018 (kovo 1 d.) – svarbiausias šios organizacijos metų renginys, verslo ir ES institucijų diskusijų ir tinklų kūrimo forumas, kuriame bus diskutuojama ES pramonės ir vidaus rinkos ateities, verslo ir visuomenės santykio, tarptautinės prekybos problemų, technologinės pažangos ir skaitmeninimo iššūkių įmonėms ir visuomenei, BREXIT ir kitais aktualiais klausimais. Diskusijose dalyvaus Europos Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas, Europos Komisijos viceprezidentas Jyrki Katainen, ES vyriausias derybininkas dėl BREXIT Michel Barnier, Europos Komisijos komisarai, Europos Parlamento nariai, europinių ir nacionalinių konfederacijų prezidentai, įmonių ir tarptautinių korporacijų vadovai ir kt.

BusinessEurope – didžiausia ir įtakingiausia Europos pramonės bei verslo organizacija. Jai priklauso 34 šalių pramonės ir verslo konfederacijos, vienijančios daugiau kaip 20 milijonų įmonių, bei 69 tarptautinės korporacijos. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) yra aktyvi BusinessEurope narė nuo 1998 metų.

3. Lietuvos ir Belgijos įmonių B2B susitikimai (atsižvelgiant į misijos dalyvių poreikius ir interesus, gali būti organizuojami dvišaliai B2B susitikimai su Belgijos įmonių atstovais).

Detali misijos programa bus sudaryta atsižvelgiant į suderintus susitikimus su ES pareigūnais bei delegacijos narių interesus.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina – 1500 Eurų (įskaičiuota: skrydis Vilnius- Briuselis-Vilnius, viešbutis, transportas Briuselyje, darbo pietūs ir vakarienės).

Prašome registruotis iki 2018 vasario 1 d.:
El. paštu: jurate@lpk.lt (registruojantis po šio termino dalyvavimo verslo misijoje ka ina gali augti, priklausomai nuo skrydžių ir viešbučių kainų).
Telefonas pasiteiravimui: 8 5 262 38 01