Jau ketvirtą kartą Prahoje vyksiančio “CEE Procurement & Supply Forum” metu Vokietijos ir kitų Europos šalių įmonės iš mašinų gamybos, metalo apdirbimo, elektronikos, plastmasės, baldų ir kt. gamybos sričių plečia partnerių ratą ir rengia susitikimus su tiekėjais iš Vidurio ir Rytų Europos šalių.

Forumą organizuoja Vokietijos federalinė tiekimo, pirkimų ir logistikos asociacija (BME) su Vokietijos pramonės ir prekybos rūmais Čekijoje bei kitomis AHK atstovybėmis užsienyje. 2016 metais forume dalyvavo virš 20 įmonių iš Baltijos šalių, kurios turėjo galimybę užmegzti kontaktus ir susitikti su potencialiais užsakovais.

Forumas vyks 2017 m. spalio 26 d. Prahoje. Forumo metu bus skaitomi įvairūs pranešimai, vyks Meet & Greets, diskusijos, workshopai aktualiomis temomis apie pirkimus, logistiką, užsienio prekybą.

„CEE Procurement & Supply Forum“ suteikia puikią galimybę Lietuvos gamintojams sudaryti naujus kontraktinės gamybos sandėrius su stambiomis vokiečių ir kitų šalių įmonėmis.
Kviečiame peržiūrėti pridėtą įmonių sąrašą su aprašymais “All short Profiles DE Company” skiltyje bei pateiktą informaciją apie ieškomus tiekėjus, susidomėjus užpildyti pridėtą formą “Supplier Sheet” ir atsiųsti mums iki rugpjūčio 18 d. el. paštu jurate.medziuviene@ahk-balt.org. Visos atsiųstos formos bus perduotoms suinteresuotoms įmonėms, informacija apie patvirtintus susitikimus Jums bus suteikta rugsėjo mėn. Tada rekomenduojame registruotis į renginį.

Dalyvio mokestis – 295,00 EUR (AHK nariams – 245,00 EUR). Į renginį gali registruotis ir jame dalyvauti ir į susitikimus nepakviestų įmonių atstovai.