Ch. Frenkelio konferencijos „XXI a. Lyderystė: kokie iššūkiai 2020-aisiais ir po jų“ metu buvo apdovanoti nusipelnę pramonei asmenys

2020 m. rugsėjo 21 d. 

 

Tradicine tapusi Ch. Frenkelio konferencija „XXI a. lyderystė: kokie iššūkiai 2020-aisiais ir po jų“ šiemet subūrė neįtikėtiną verslininkų skaičių.
Noras burtis, noras dalintis, noras būti visiems kartu šiemet tapo pagrindiniu Šiaulių pramonininkių asociacijos moto.
Pramonininkai tradiciškai pagerbdami Ch. Frenkelio atminimą pasodino ąžuolą, kaip jų verslų stiprumo, ilgaamžiškumo ir vienybės simbolį, linkėdami vieni kitiems kad 2020 metų iššūkiai į jų veiklas įneštų tvarumo ir stabilumo. Konferencijos metu buvo apdovanoti pramonei nusipelnę asmenys ir įmonės.

Vienas svarbiausių ir reikšmingiausių Šiaulių pramonininkų asociacijos įvertinimų ir apdovanojimų – Ch. Frenkelio statulėlė, kuri įteikiama sėkmingiausiems, reikšmingiausiems ir Šiaulių regiono pramonei nusipelniusiems asmenims.
Šiemet ji garbingai įteikta pramonės lyderiams, kurių veikla, sąžiningas darbas ir entuziazmas veda Šiaulių pramonę sėkmės link.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šių metų pramonės lyderiais tapo Robertas Dargis, buvęs Lietuvos pramonininkų konfederacija prezidentas ir Ramūnas Volbekas, ELGA direktorius. 

Ramūnas Volbekas su Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentu A. Stulpinu (dešinėje) ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu V. Janulevičiu (kairėje)

Robertas Dargis su Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentu A. Stulpinu (dešinėje) ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu V. Janulevičiu (kairėje)

 

Nominacija „Profesijos riteris“ įsteigta jau nuo 2002 m. ir iki šiol puoselėjama tradicija pagerbti iškiliausius žmones, ištikimus savo profesijai, pasižymėjusius savo profesinėje veikloje gerais rezultatais ir gebančius sutelkti kitus bendram ir kilniam tikslui. Šiais metais konferencijos „XXI a. Lyderystė: kokie iššūkiai 2020-aisiais ir po jų“ metu buvo apdovanoti šie nusipelnę asmenys: įmonės „REDAL“ vyr, finansininkė Dalia Dermauskienė, „Šiaulių energija“ finansų ir ekonomikos direktorė Audronė Čepulienė, „Nirlita“ krautuvų remonto serviso direktoriaus pavaduotojas Artūras Mickus, „LZT“ gamybos vadovas Rolandas Urbietis, „Bodesa“ vyr. finansininkė Asta Mikalauskienė, „Aksida“ vyr. inžinierius Romas Bramanas ir „Baltik vairas“ generalinis direktorius Žilvinas Dubosas. Šiems žmonėms buvo įteikti laimėjimą patvirtinantys diplomai ir „Profesijos riterio“ nominacijos ženkleliai.

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanota „Šiaulių energija“ finansų ir ekonomikos direktorė Audronė Čepulienė

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanotas „Nirlita“ krautuvų remonto serviso direktoriaus pavaduotojas Artūras Mickus

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanotas „LZT“ gamybos vadovas Rolandas Urbietis

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanota „REDAL“ vyr, finansininkė Dalia Dermauskienė.

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanota „Bodesa“ vyr. finansininkė Asta Mikalauskienė

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanotas „Baltik vairas“ generalinis direktorius Žilvinas Dubosas.

Nominacija „Profesijos riteris“ apdovanotas „Aksida“ vyr. inžinierius Romas Bramanas

 

Vykusią konferenciją papildė nauja graži tradicija – apdovanoti mokyklos/kolegijos/universiteto atstovai. Sidabro medaliais apdovanota Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokytoja Valentina Rakužienė ir jos mokiniai Benita Ulytė ir Eimantas Urniežius. Renginyje pagerbti Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojas – lektorius Tomas Kalinauskis ir jo studentai absolventai Rokas Bereiša ir Martynas Brašiškis. Apdovanota buvo ir Šiaulių universiteto mokslininkų grupė: doc. dr. Gediminas Valiulis, doc. dr. Dalia Čikotienė, doc. dr. Sergėjus Rimovskis, lekt. dr. Dainius Balbonas, dokt. Edvardas Bielskis. Laimėtojai apdovanojimus pelnė savo darbais ir pasiekimais, kurie kuria pridėtinę vertę ir garsina ne tik Šiaulių miestą, bet ir pramonės sritį. 

Šiaulių universiteto mokslininkų grupė: doc. dr. Gediminas Valiulis, doc. dr. Dalia Čikotienė, doc. dr. Sergėjus Rimovskis, lekt. dr. Dainius Balbonas, dokt. Edvardas Bielskis.

Sidabro medaliais apdovanota Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokytoja Valentina Rakužienė ir jos mokiniai Benita Ulytė ir Eimantas Urniežius.

Renginyje pagerbti Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojas – lektorius Tomas Kalinauskis ir jo studentai absolventai Martynas Brašiškis ir Rokas Bereiša.

 

Atskiro paminėjimo konferencijos metu nusipelnė įmonės, kurios Lietuvoje sėkmingai kuria ir vysto verslą. Vykusios konferencijos metu pasižymėjusioms įmonėms buvo skirta „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacija. UAB „Bodesa“ buvo apdovanota už sėkmingą verslo plėtrą ir darbo vietų kūrimą. AB „Dolomitas“ – už investicijas į žmogiškuosius resursus. UAB „Putokšnis“ buvo išrinktas ir apdovanotas kaip didžiausias Šiaulių krašto eksportuotojas, taip pat apdovanojimas skirtas ir už naujų technologijų diegimą. UAB „Grafų baldai“už sėkmingą verslą ir prekių asortimento plėtrą. AB „Šiaulių energija“ gavo nominaciją už sėkmingas investicijas į verslo plėtrą, o AB „Šiaulių bankas“ – už mecenatinę paramą. Vieningai buvo pasidžiaugta už Lietuvoje esančias įmones, jų vadovų ir specialistų pasiekimus. 

UAB „Grafų baldai“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

AB „Dolomitas“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

UAB „Bodesa“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

AB „Šiaulių energija“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

AB Šiaulių bankas“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

UAB „Putokšnis“ gavo nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“ 2019

Labai dėkojame visiems dalyvavusiems Ch. Frenkelio konferencijoje „XXI a. lyderystė: kokie iššūkiai 2020-aisiais ir po jų“.