„Profesijos riterio“ nominacijos apdovanojimas įteiktas dviem Šiaulių valstybinės kolegijos atstovėms

2020 m. birželio 3 d.

Birželio 3 dieną Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Alvydas Stulpinas, Šiaulių pramonininkų asociacijos viceprezidentas, UAB „Bodesa“ direktorius Rolandas Gabrielaitis ir Šiaulių pramonininkų asociacijos viceprezidentas, UAB „Ruvera“ direktorius Arūnas Rupšys įteikė Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigtą „Profesijos riterio“ nominaciją dviem Šiaulių valstybinės kolegijos atstovėms.

Apdovanojimu įvertinta Šiaulių valstybinės kolegijos direktorės pavaduotojos strateginei plėtrai, Vadybos ir komunikacijos katedros lektorės dr. Linos Tamutienės bei Verslo ir technologijų fakulteto prodekanės, Vadybos ir komunikacijos katedros lektorės Liucijos Urbonienės veikla. Linai Tamutienei „Profesijos riterio“ sertifikatas įteiktas už prasmingą profesinę veiklą, administracinį ir pedagoginį darbą, vertingą indėlį vystant aukštojo mokslo sistemą bei tobulinant studijų kokybę. Tuo pačiu garbingu apdovanojimu įvertintas reikšmingas pedagoginis ir administracinis Liucijos Urbonienės darbas, jos profesionalumas, indėlis rengiant specialistus Lietuvos rinkai.

Susitikimo metu vyko ne tik apdovanojimo ceremonija, bet ir ŠPA atstovai buvo supažindinti su Šiaulių valstybinės kolegijos šių dienų aktualijomis, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Alvydas Stulpinas išbandė dviejų studentų diplominį darbą – elektrinį keturratį.