rpl_2_su_infoParoda „Rinkis prekę Lietuvišką 2017“

2017 m. rugsėjo 29 d. – spalio 1 d. Kaune „Žalgirio“ arenoje vyks Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę Lietuvišką2017“. Ši paroda kasmet kviečia atrasti naujus produktus ir prisiminti tai, už ką mūsų šalies gamintojai vertinami kaip vieni geriausių Europoje.
Kauno miesto savivaldybės meras V. Matijošaitis kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidentu J. Guzavičiumi kviečia apsilankyti Kaune vykstančioje parodoje, susipažinti su gamybos sektoriumi Lietuvoje ir užmegzti glaudesnius ryšius su Šalyje veikiančiomis įmonėmis.

Parodoje kasmet pristatoma apie 200 gamintojų ekspozicijų, kurios ugdo lietuviškos produkcijos vartojimo įpročius, bei sulaukiama daugiau nei 30 tūkst. lankytojų. Naujausiais savo sukurtais produktai Lietuvos gamintojai aktyviai atstovauja pagrindinėms temoms – lengvoji pramonė, statybų pramonė, maisto pramonė ir baldai. Šis tradicinis Lietuvos gamintojų susitikimo su esamais ir potencialiais partneriais, klientais renginys – tai 9-erių metų bendro Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos ir UAB „Ekspozicijų centras“ darbo rezultatas.

Raštas : Paroda „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2017“