DSC_1380Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai susitiko su pramoninkais

Prieš pradedant darbą Seime Šiaulių pramonininkų asociacijoje apsilankė Šiaulių regionui atstovausiantys Seimo nariai – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Rima Baškienė, Arūnas Gumuliauskas, Valerijus Simulik ir Stasys Tumėnas, taip pat liberalai Viktorija Čmilytė ir Vitalijus Gailius.  

Susitikime daugiausiai buvo kalbama apie regioninę Lietuvos politiką, naująjį darbo kodeksą, aptartas ir ES paramos administravimo modelis. Taip pat paliesti ir regionui aktualūs klausimai dėl Šiaulių Universiteto, nuolatinės žmonių migracijos iš Šiaulių regiono, bei daugiabučių renovacijos.

ŠPA prezidentas Alvydas Stulpinas: „Manau, kad tai labai savalaikis susitikimas. Susitikimas buvo tikrai pozityvus, džiaugiamės, kad Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė yra tikrai nemaža. Šiandien susitikome tik su šešiais Seimo nariais, prijaučiančių Šiaulių regionui Seime bus daugiau. Tad mums, verslininkams, reikia stengtis išnaudoti šią situaciją. Palinkėjome Seimo nariams sėkmingo ir produktyvaus darbo ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos labui.“