Šiaulių pramonininkų asociacija metus užbaigė renginiu

Vakar Šiaulių pramonininkų asociacija organizavo tradicinį prieškalėdinį vakarą, kurio metu nominacijomis padėkojo įvairiems asmenims bei įmonėms.

Asociacijos „Garbės ženklas“ už prasmingą darbą Šiauliams ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktas Šiaulių m. savivaldybės administracijos direktoriui Antanui Bartuliui.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Profesijos riterio“ ženklai – AB „Šiaulių energijos“ darbuotojams Justui Gurejevui ir Vidmantui Milašauskui.

UAB „Baltik vairas“ 70-mečio minėjimo vakare “Profesijos riterių” ženklai bus įteikti ir Reginai Česnienei, Sigitui Juozui Starkevičiui ir Petrui Aleknai. Šie žmonės įmonėje dirba jau ilgiau nei 40 metų.

Kasmet asociacija išrenka ir apdovanoja geriausius rezultatus pademonstravusius savo narius. Šiemet UAB „Diab“ pagerbta už sėkmingą verslo plėtrą ir darbo vietų kūrimą. UAB „Baltik vairas“ įvertintas kaip didžiausias Šiaulių krašto eksportuotojas. UAB „Ruvera“ gavo apdovanojimą už investicijas į žmogiškuosius resursus, UAB „Putokšnis“ – už naujų technologijų diegimą. UAB „Dolomitas“ įvertintas už mecenatinę paramą.

ŠPA Šiaulių valstybinę kolegijai pramonininkai padėkojo už sėkmingą projektinę veiklą“, o Šiaulių profesinio rengimo centrui už socialinio mokslo partnerystę ir miesto vardo garsinimą.
Po nominacijų vakaro svečiai mėgavosi soprano Dianos Tiškovaitės, iliuzionisto Rolando Kančiausko bei atlikėjų Mindaugo Baranausko ir Arinos Juodviršytės pasirodymais.