IMG_1335 Šiaulių pramonininkų asociacijos direktoriumi pradeda dirbti E. Lukas

Šiaulių pramonininkų asociacijoje vykdančiojo direktoriaus pareigas pradeda eiti Eugenijus Lukas, iki šiol dirbęs verslo konsultavimo srityje. Naujasis vadovas pakeitė Egidijų Anglickį.

„Šiauliai visuomet garsėjo stipriu pramonės sektoriumi, o ši sritis – kaip tikram šiauliečiui – ir man nebuvo svetima. Todėl eidamas vykdančiojo direktoriaus pareigas sieksiu dar labiau telkti ir stiprinti mūsų regiono pramoninkų bendruomenę“, – sako naujasis Šiaulių pramonininkų asociacijos vykdantysis direktorius E. Lukas.

Kauno technologijos universitete inžinerijos specialybę baigęs E. Lukas karjerą pradėjo Šiaulių televizorių gamykloje, per daugiau nei 30 darbo metų patirtį kaupė įvairiose srityse – nuo inžinerijos iki finansų ir vadybos. Pastaraisiais metais jis konsultavo verlsą Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimo klausimais. Yra Šiaulių Rotary klubo „Saulė“ narys.

„Šiaulių pramonininkų asociacijos direktorius yra labai svarbi grandis plėtojant bendradarbiavimą su Šiaulių politikais, regiono savivaldybėmis ir nacionaline valdžia. Mes, kaip Lietuvos pramonininkų konfederacijos dalis, turime būti dar labiau matomi Seime, ministerijose bei joms pavaldžiose įstaigose. Mūsų tikslas – dalintis sukaupta patirtimi ir planais su politikais, kartu spręsti regionio ir šalies aktualijas. Esu tikras, kad E.Luko žinios bei orientacija Šiaulių pramonės sektoriuje bus labai vertingos“, – teigia Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas.

Šiaulių pramonininkų asociacija – ne pelno siekianti organizacija, vienijantis pramonės sektoriuje dirbančius subjektus, atstovauti ir ginti jų interesus. Taip pat kurti palankią teisinę ir ekonominę aplinką investicijoms, užimtumui, eksportui, mokslui ir švietimui, tvirtinti pastovius ir dalykiškus santykius su valstybinėmis institucijomis. Šiuo metu organizacija Šiaulių regione vienija daugiau kaip 80 narių. Asociacija įkurta 1989 m., kitų metų birželio 17-ąją minės 30-ąjį jubiliejų.