IMG_6854Įteiktos Ch. Frenkelio nominacijos, bei kiti apdovanojimai

Šiaulių pramonininkų asociacija (ŠPA) trečią kartą įteikė prestižines Chaimo Frenkelio nominacijas. Šiemet jos atiteko bendrovės „Šiaulių plentas“ generaliniam direktoriui Alfonsui Armalui bei bendrovės „Putokšnis“ valdybos pirmininkui, naujai kadencijai išrinktam Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentui Alvydui Stulpinui.


ŠPA apdovanojimas – Chaimo Frenkelio nominacijos statulėlė – įteikta Šiaulių miesto garbės piliečiui Alfonsui Armalui. 50-metį švenčiančios bendrovės „Šiaulių plentas“ generalinis direktorius pagerbtas už regiono verslo plėtrą, sumanius inžinerinius sprendimus, aktyvią visuomeninę veiklą, ilgametę paramą „Šiaulių“ krepšinio klubui, kitoms sporto šakoms, kultūrai.
„Visi keliai veda į Romą. Per 42 metus aš viską padariau, kad visi keliai vestų į Šiaulius, į Saulės miestą. Iš 50 metų aš 42 atidaviau Šiauliams“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė A. Armalas.
Chaimo Frenkelio statulėlė A. Stulpinui įteikta už daugiau nei 20 metų besitęsiantį PET pakuotės pramonės plėtrą, lietuviškos produkcijos eksporto vystymą. Jis taip pat įvertintas už ilgametę visuomeninę veiklą ŠPA ir LPK, indėlį į Šiaulių miesto ir regiono puoselėjimą bei teigiamo įvaizdžio formavimą, paramą sportui ir kultūrai.

„Ši nominacija įpareigoja žengti stiprius žingsnius dirbant Šiauliuose ir ne tik, atstovaujant Šiaulių pramonininkų asociacijai. Manau, mūsų laukia labai įdomus periodas“, – dėkojo A. Stulpinas.

Garsiausio Šiaulių verslininko, odos pramonės magnato ir mecenato Ch. Frenkelio nominacijos teikiamos jau trečius metus iš eilės. Pirmosios statulėlės įteiktos Ch. Frenkelio proanūkiams bei buvusiam bendrovės „Rūta“ direktoriui Algirdui Gluodui. Pernai apdovanotas bendrovės „Kalvis“ buvęs vadovas Petras Goberis ir Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus.

Apdovanojimai

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) riterio ženklai pasižymėjusiems savo profesinėje veikloje gerais rezultatais įteikti Editai Mockienei, Šiaulių valstybinės kolegijos Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros vedėjai, Algimantui Jazdauskui, Šiaulių valstybinės kolegijos Vadybos ir komunikacijos katedros lektoriui, UAB „Bodesa“ projektų vadovei Žanai Morkūnaitei, UAB „Splius“ darbuotojams Zenonui Kiudului, Povilui Kizniui, Birutei Lukaševičienei, UAB „Henris“ vadovui Voldemarui Ušinskiui.

Garbės ženklais buvo apdovanoti :

UAB “Bodesa” Rolandas Gabrielaitis– už aktyvią visuomeninė veiklą ir darbo vietų kūrimą ir įmonės 20-mečio progą;

AB “Šiaulių energija” Česlovas Kasputis– už aktyvią visuomeninė veiklą, sąžiningą ir profesionalų darbą Šiaulių labui;

UAB “Dayton” Stasys Karitonas– už ilgametę aktyvią visuomeninę veiklą, bei sėkmingą profesinė veiklą;

UAB “ELGA” Ramūnas Volbekas– už aktyvią visuomeninė veiklą, nuolatinė paramą kultūrai ir sportui;

AB “TEO LT” Arvydas Murza– už aktyvią visuomeninė veiklą, bendradarbiavimą su akademine visuomene ir studentais;

AB “Meresta” Justinas Macijauskas– už aktyvią visuomeninė veiklą, ištikimybę savo profesijai ir asmeninio jubiliejaus proga;

UAB”Splius” Arymantas Klapatauskas– socialiai atsakingo verslo kūrimą ir puoselėjimą, teigiamo Šiaulių miesto įvaizdžio formavimą ir įmonės 20-mečio proga

UAB “Miltinuko receptai”Audronė Budreckienė– už sėkmingą smulkaus ir vidutinio verslo vystymą, bei darbo vietų Šiaulių regione kūrimą;

UAB “Kanrugėlė” Virgaudas Kanauka– aktyvią visuomeninė veiklą ir Lietuvos kulinarinio paveldo puoselėjimą;

VĮ “Šiaulių valstybinė kolegija” Natalija Šedžiuvienė– Šiaulių regiono aukštojo mokslo sistemos plėtrą ir aktyvų bei nuolatinį ryšių su darbo rinką palaikymą.

„Sodros“ Šiaulių skyrius apdovanojo socialiai atsakingas įmones „Nirlita“ ir „DIAB“.
UAB “Splius” ir UAB “ELGA” buvo įteikta ir kultūros ministro Šarūno Biručio padėka už kultūros rėmimą.

http://skrastas.lt/?data=2016-09-29&rub=1065924810&id=1474989634
siauliu_krastas_logo