ŠPA iniciatyva – V. Gečytės koncertas Šiauliuose

Šiaulių pramonininkų asociacijos iniciatyva – puiki galimybė vasario 15 d. „Saulės“ scenoje pamatyti žaismingą džiazo atlikėją Viktoriją Gečytę.

ŠPA globoja šį renginį ir 100 kvietimų padovanos muzikuojantiems Šiaulių vaikams.

Viktorija Gečytė muzikoje – nuo pat vaikystės. Pabaigusi studijas Jungtinėse Valstijose, ji apsistojo Paryžiuje, kur bendradarbiauja su muzikantais iš viso pasaulio. Nuo 2008 m. ji gastroliuoja po JAV ir Europą su žymiu amerikiečiu kontrabosininku Gene Perla, dirbusiu kartu tokiomis džiazo legendomis kaip Sonny Rollins, Elvin Jones, Sarah Vaughan ir Nina Simone. Būdama elegantiška ir rafinuota ne pagal savo amžių, Viktorija lyginama su didžiosiomis muzikos žvaigždėmis.

Scenoje dainininkę lydės instrumentalistų elitas: amerikietis kontrabosininkas Peter Giron, kuris gastroliavo pasauliniuose turuose su bliuzo gitaristu Luther Allison, vėliau su džiazo atlikėjais Kurt Elling, Rick Margitza, Steve Turre ir Enrie Watts; italas Nicholas Thomas, kuris suteiks Lietuvos publikai galimybę pasiklausyti retai girdimo, energingo ir šilto tembro instrumento – vibrafono; ir prancūzas būgnininkas Stéphane Chandelier, grojantis su įvairių žanrų Prancūzijos solistais, paskutiniu metu dalyvaujantis projekte su vokaliste China Moses.

Bilietus galite įsigyti čia

Renginio bankas – Šiaulių bankas, rėmėjai – UAB „Putokšnis“, AB „Neaustinių medžiagų fabrikas“, UAB „Bodesa“ bei UAB „Informacinės sistemos ir technlogijos”.