IMG_3016-1030x773Šiaulių pramonininkų asociacija pasirašo bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA).

Rugsėjo 12 d. Šiauliuose pirmą kartą įsikūrė „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“ – praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo renginys, prisidėsiantis prie Šiaulių – inžinerinės pramonės miesto, plėtros. Verslo atstovai ir mokslo įstaigos vienija savo jėgas, siekdami Šiaulių regiono jaunimą supažindinti su jiems aktualia informacija apie šiandienos ir ateities profesijas, specialistų poreikį atskiruose sektoriuose.

Šio renginio metu Šiaulių pramonininkų asociacija kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA) suvienijo jėgas ir sudarė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį.\

Tarpusavio bendradarbiavimo tikslas apimti pramonės investicijų, mokslinę ir eksperimentinę plėtrą. Taip pat asociacijos narių profesinį rengimą ir kvalifikacijos kėlimą, skaitmenizacijos procesų bei bendradarbiavimo su Lietuvos ir užsienio inžinerinės pramonės srities įmonėmis vystymą.

Taip pat bus siekiama kad inžinerinė pramonė – vienas iš labiausiai išvystytų ir progresuojančių sektorių Lietuvoje, kurtu šaliai reikšmingą vertę, bei galėtu pasiūlyti daug patrauklių darbo vietų, stengti padėti jaunimui padaryti karjerą.