ŠPA moksleivius supažindins su perspektyvomis gimtajame krašte

Šiaulių pramonininkų asociacija (ŠPA) pradeda projektą, kurio metu lankysis Šiaulių regiono mokyklose ir pasakos vaikams, kokios galimybės gimtajame krašte įgyti specialybę ir įsidarbinti.

„Ne paslaptis, kad daugelis vaikų susiformuoja išankstinę neigiamą nuomonę apie galimybes dirbti ir gyventi savo mieste ar Šiauliuose. Todėl kasmet matome mažėjančius ir Šiaulius, ir Šiaulių apskrities rajonus. Mes su kolegomis ir partneriais norime savo pavyzdžiais parodyti, kad neverta tikėti gandais. Tikslas – pasėti abejones tokioms legendoms kaip „čia nieko gero nepasieksi“,- apie iniciatyvą pasakojo ŠPA prezidentas Alvydas Stulpinas.

Vizitus į mokyklas ŠPA atstovai pradės šią savaitę. Pirmasis susitikimas su moksleiviais – Kuršėnuose: S. Anglickio mokykloje ir L. Ivinskio gimnazijoje. Čia prisistatys ir su mokiniais apie karjeros perspektyvas kalbėsis Šiaulių regiono darbdaviai, Profesinio rengimo centro, Valstybinės Kolegijos, Universiteto specialistai.

„Žinome, kad stebuklų keliais vizitais nepadarysime, suprantame, kokias nuomones formuoja aplinka. Tačiau norime parodyti sėkmės pavyzdžius, kiek jaunų žmonių galėtų dirbti Šiaulių regiono įmonėse, kokių specialistų mes nuolat laukiame, kokie atlyginimai ir karjeros galimybės. Taip – kokiose mokymosi įstaigose įgyti reikiamas žinias. Norime šią iniciatyvą padaryti nuolatine, kad tai taptų tradicija. Šiandien mūsų asociacijos įmonėms reikia šimtų darbuotojų. Mes jų ieškome visoje Lietuvoje. Perspektyvos yra kiekvienoje įmonėje, jeigu tik žmogus turi tikslą ir yra žingeidus“,- pasakojo A. Stulpinas