i1783w14725-1200x800-1200x800ŠPA tarybos narys Antanas Bartulis paskirtas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriumi

Kovo pirmąją savaitę vykusiame Šiaulių miesto tarybos posėdyje išrinktas naujasis Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis. Kandidatą Šiaulių miesto merui pasiūlė Šiaulių pramonininkų asociacija. Žengtas pirmas kompromisinis žingsnis išbristi iš politinės krizės, kuri Šiauliams grėsė tiesioginiu valdymu ir priešlaikiniais rinkimais.

Šiaulių pramonininkų asociacija stebėdama susidariusią padėtį miesto Taryboje, pasiūlė A. Bartulio kandidatūrą, kaip galinčią tikti abiem susipriešinusioms stovykloms. Balsuoti už A. Bartulį kvietė ir į posėdyje dalyvavęs Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas, „Šiandien reikalingas žmogus, kuris apjungtų visus jus, visą Šiaulių miesto bendruomenę. Reikalingas turintis patirties versle ir viešajame administravime. A. Bartulio kandidatūra šiandien pati kompetentingiausia”, – sakė A. Stulpinas.

Slaptu balsavimu iš 29 posėdyje dalyvaujančių politikų, už A. Bartulio kandidatūrą balsavo 26. Po 2 mėnesių pertraukos Šiaulių miesto savivaldybė pagaliau turi nuolatinį administracijos direktorių, tai taip pat reiškia, kad priešlaikiniai rinkimai Šiauliuose nebus rengiami.

Dėkodamas už pasitikėjimą A. Bartulis kreipėsi į Tarybos narius: „Gerbiami Tarybos nariai, esu sujaudintas. Jaudinuosi išgirdęs šiuos rezultatus. Prieš savaitę, kai stovėjau tribūnoje, net negalėjau įtarti, matydamas dideles politines diskusijas. Tą pasitikėjimą, kurį jūs šiandien išreiškėte, tai yra įpareigojantis pasitikėjimas”. A. Bartulis darbą savivaldybėje pradėjo nuo kovo 3 d. Artimiausiame ŠPA tarybos posėdyje bus sprendžiamas klausimas dėl ŠPA tarybos sudėties.