Gamybos_ir_Logistikos_vadyba_SVKŠiaulių valstybinė kolegija Jūsų įmonės darbuotojams siūlo racionalų sprendimą, galimybę įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Nauja studijų programa Gamybos ir logistikos vadyba skirta parengti kvalifikuotus gamybos ir logistikos vadybos specialistus, gebančius atsakingai planuoti, organizuoti ir koordinuoti gamybos bei logistikos procesus, valdyti žmogiškuosius, materialiuosius ir finansinius išteklius, spręsti problemas, sėkmingai dirbti konkurencinės rinkos sąlygomis.Šiaulių valstybinė kolegija yra vienintelė aukštoji mokykla Šiaulių apskrityje, rengianti šios srities specialistus.

Studijų programos Gamybos ir logistikos vadyba absolventai bus įgiję ne tik specialiųjų vadybinių žinių ir gebėjimų gamybos valdymo, gamybos verslo organizavimo, logistikos srityse, bet ir bendrųjų, tokių kaip gebėjimas bendrauti užsienio kalba, spręsti problemas, dirbti komandoje ir pan. Jų praktiniai įgūdžiai bus ugdomi ir plėtojami net keturiose skirtingose praktikose.

Visa tai leis jiems sėkmingai dirbti gamybos ir logistikos vadybos specialistais (gamybos meistrais), padalinių vadovais įvairiose privačiose arba valstybinėse gamybos įmonėse, padės jiems ir įmonei sėkmingai konkuruoti nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje.

Šiaulių valstybinė kolegija iki 2017 m. rugsėjo 25 d. tęsia tiesioginį priėmimą į valstybės nefinansuojamas studijų vietas Gamybos ir logistikos vadybos studijų programoje. Siūlomos 4 metus trunkančios ištęstinės studijos, programa bus vykdoma, jei susidarys ne mažiau kaip 15 žmonių grupė. Metinė studijų kaina – 855 Eur. Už studijas gali mokėti pats studentas ar įmonė (pagal trišalę sutartį).

Daugiau informacijos apie Gamybos ir logistikos studijų programą Jums suteiks Šiaulių valstybinės kolegijos Vadybos ir komunikacijos katedros vedėja dr. Rasa Pocevičienė, tel. (8 41) 52 50 51, el. p. komunikacijos.kat@svako.lt.

Kolegija siūlo ir kitas studijų programas ištęstine, puikiai tinkančia dirbantiems asmenims, forma: Informacijos valdymas, Socialinis darbas, Buhalterinė apskaita, Įmonių ir įstaigų administravimas, Tarptautinis verslas, Informacinių sistemų technologija, Automobilių techninis eksploatavimas, Statyba, Transporto logistikos technologijos. Daugiau informacijos www.svako.lt.

Daugiau informacijos apie studentų priėmimą Jums suteiks studentų priėmimo specialistė Rasa Bražienė, tel. (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114, el. p. priemimas@svako.lt, (Aušros al. 40, 211 kab.).