collage2Ūkio ministras aplankė Šiaulių įmones

Birželio 17d. Šiaulių m. LR Ūkio ministras Evaldas Gustas ir viceministras Marius Skarupskas, aplankė Šiaulių miesto įmones. Ministras pasirinko apsilankyti vienose iš pažangiausių miesto įmonių, kurios aktyviai dalyvauja ministerijos organizuojamuose projektuose

UAB „Cherry servers“, UAB „Bodesa“, UAB „Putokšnis“, UAB „Rūta“.

Savo vizitą E. Gustas pradėjo nuo UAB „Rūtos“ aplankymo, kur užsuko į Šokolado muziejų, buvo supažindintas šokolado ir šimtamete įmonės istorija, paragavo skaniausių lietuviškų saldainių.Vizito į UAB „Putokšnis“ metu ministerijos vadovai buvo supažindinti su įmonės veikla, gamybiniu procesu kalbėta apie bendrovės perspektyvas. Taip pat diskutuota apie plastikinės pakuotės gamybos bei perdirbimo ateities perspektyvas.
Apsilankymo UAB „Cherry servers“ metu kalbėta apie greitai augančią duomenų centrų naudą verslui, globalios plėtros iššūkius. Svečiai taip pat aplankė įmonės vadovų iniciatyva įkurtą viešąją įstaigą „Išmanioji mokykla“. Čia aptarti neformalaus mokslo aktualumai technologijų mokymai. Mokykloje ministras buvo nuskenuotas 3D skeneriu ir spausdintas jo 3D biustas.

UAB „Bodesoje“, šiemet švenčiančioje gyvavimo 20-metį, ministras susipažino su naujai statomos gamyklos projektu, domėjosi kaip bus panaudota ES parama skirta šios įmonės įgyvendinamiems projektams.

Šiuo metu paramą jau gavo 24 Šiaulių įmonių projektai. Teikiama paramą buvo galima gauti iki 2 milijonų eurų.

putokšnis   IMG_0018   3d1